piątek, 6 lipca 2012

DIY: Scrapbooking cz. IWitaj Serdecznie, dzisiaj napiszę wam trochę o mojej pasji jaką jest scrapbooking.
Ogólnie jestem początkującą scraperką ponieważ pracuję tą techniką dopiero od roku. Dodatkowo złapałam bakcyla oglądając Marthę Stewart i śledząc anglojęzyczne vlogi o tej tematyce na YT. Do przedwczorajszego dnia nie zdawałam sobie sprawy że w Polsce jest tyle pasjonatek scrapbookingu. Gdybym wcześniej o tym wiedziała na pewno mój warsztat byłby teraz jeszcze lepszy. Dlatego poniżej podaję linka/ baner do strony pt. Scrapujące Polki.

Byłby lepszy ponieważ w polskich sklepach niestety nie ma jeszcze tak dużego dostępu do scrapbookingowych narzędzi a nawet jeśli są to często b. drogie. Dlatego trzeba samemu kombinować jak coś zrobić z niczego ;) A na stronce Scrapujące Polki jest taki dział pt. kursy/artykuły, dziewczyny tłumaczą w nim jak krok po kroku wykonać jakąś rzecz i nie trzeba samemu tracić czasu na kombinowanie.W kolejnym poście o tej tematyce napiszę o swoim "sprzęcie". O tym jakie posiadam materiały i narzędzia do scrapbookingu, skąd mam te materiały i narzędzia.

A wy jakie macie hobby ?

9 komentarzy:

 1. Wow. czekam na kolejny post:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ;) Dzięki za komentarz ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz o tym słyszę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się takie rzeczy, ale do teraz nie wiedziałam jak to się nazywa. Ja się niestety do tego nie nadaje, bo mam 2 lewe ręce, a szkoda, bo ostatnio mam ochotę udekorować pamiętnik xd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj a przekonasz się że to nie takie trudne.

   Usuń
 5. Pochwal się jakąś pracą, też uwielniam szeroko pojęte rękodzieło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie się po chwalę ale za jakiś czas :p

   Usuń
 6. Odpowiedziałam ci na blogu moim:)

  OdpowiedzUsuń